Dziękujemy za zainteresowanie naszą książką! Mamy dla Ciebie coś specjalnego z tej okazji

Po przeczytaniu książki, mamy taką nadzieję, że Wasza drodzy czytelnicy, kierowcy, postrzegalność i wyobraźnia na drodze jeszcze bardziej się pogłębi. Chcąc dotrzeć z naszymi informacjami do jak największej liczby osób, aby przekazać wartości, jakie niesie ze sobą ta książką, prosimy Was o polecanie tej książki, aby jak największe grono kierowców jeździło bezpiecznie po drogach.

Grupę ludzi, którzy cenią wartości w życiu najlepiej zdobywa się dzięki poleceniom, ponieważ przede wszystkim zaufanie potrafi kogoś przekonać do czegoś wartościowego – nowego, które pojawia się w naszym życiu. My również doceniamy taką formę przekazu wartości i chcemy ją odpowiednio nagradzać. Jak?

Mamy dla Ciebie książkę z interesującą wiedzą, tematyką która dotyczy nas wszystkich. Jeśli zdecydujesz się ją zakupić, mamy Dla Ciebie coś specjalnego z tej okazji.

Ogłaszamy konkurs z niesamowitymi nagrodami!

Po zakupie książki każdy z Was dostanie swój niepowtarzalny link promocyjny do udostępnienia znajomym, rodzinie i innym osobom. Sposób promocji książki dowolny, zależny od Waszej pomysłowości.

Ale mamy do Was jedną prośbę. Polecajcie książkę po jej przeczytaniu, żeby zrozumieć jak ważna jest dla nas wartość BRD jaką chcemy każdemu kierowcy przekazać.

Więc jeśli przekonaliście się do książki, przekonajcie innych tak jak my, tworząc PATROL112.pl przekonywaliśmy każdego w ostatnim roku opowiadając o niej podczas jej tworzenia.

Po przekroczeniu sprzedaży na poziomie 11200 książek, osobiście zrobimy podsumowanie największej ilości poleceń książki i wyłonimy zwycięzców.

Wygranymi za największą liczbę poleceń kolejno będą
Benefit 1

Nagroda główna

Benefit 2

Druga nagroda główna

Benefit 3

Nagrody dodatkowe

Benefit 3

Nagroda specjalna

Nagroda główna

Dla jednej osoby. Szkolenie z zakresu opisanego w książce i więcej na autostradach w ruchu drogowym w Los Angeles!

Dodatkowe szkolenie – przelot helikopterem nad centrum Los Angeles nad niesamowitą siecią autostrad, spojrzenie na ruch drogowy z innej perspektywy:

- wielopasowe autostrady,

- wielopoziomowe węzły drogowe,

- ogromny ruch drogowy.

To wszystko w najwspanialszej scenerii zachodniego wybrzeża USA!

Przelot organizowany przez: ANTHELION Helicopters

Druga nagroda główna

Dla jednej osoby. 3-dniowe szkolenie na europejskiej sieci autostrad w kilku krajach. Trasa będzie ustalana przez osoby, które nadeślą najlepsze propozycje.

Nagrody dodatkowe

Dla dwóch osób. Przejazd zabytkowymi samochodami fana zabytkowej motoryzacji Pana Ryszarda Gargula:

  • American Bantam 60 Roadster rocznik 1930 (samochód z komiksów Myszki Miki),
  • Lincoln Continental Mark IV Personal Limousine rocznik 1974 (samochód prezesów firm Amerykańskich z lat 70-tych)
Nagroda specjalna

Rozumiemy, że nie wszyscy lubią, bądź umieją polecać nawet dobry produkt znajomym, dlatego przygotowaliśmy dwie nagrody specjalne, które nie wiążą się z największą liczbą poleceń.

Przesyłajcie swoje trasy, na jakich chcielibyście przeżyć ciekawe i wartościowe szkolenie z zakresu BRD, postrzegania i wyobraźni w ruchu drogowym.

Przesyłacie mapkę wraz z zaplanowaną 3-dniową trasą objazdu po autostradach, bądź drogach ekspresowych w Europie (w Państwach do wyboru: Niemcy, kraje Beneluxu, Szwajcaria, Austria, północne Włochy, Czechy, Słowacja, Węgry). Trasa do 3000km, 3 dni jazdy. Później opiszcie je argumentując dlaczego taka trasa. Dwie wybrane przez nas najlepsze trasy wygrają nagrodę główną. Darmowe 3-dniowe szkolenie na najlepszej trasie, wybranej przez zwycięzcę.

Adres do wysyłki tras: kontakt@asdriver.pl

Chcesz być AS-em wśród kierowców?

  • teorię (skomasowaną wiedzę z zakresu drogownictwa i nie tylko)
  • praktykę ( praktyczne ujęcie przedstawionej teorii – w ujęciu przykładów z naszego bezpośredniego doświadczenia)
  • psychologię (spajający, niezmiernie ważny aspekt o tym co w naszych głowach siedzi i jak to wykorzystać)
  • podsumowanie w postaci rozdziału o wyobraźni.
47,77 PLN 41,12 PLN
Zamów książkę
AS Driver dróg wyższych klas - okładka